Niedziela 3.03.2019

  8.00 + Roman, Paweł Juś, Kazimierz Borowski, Krystyna Dusza

  9.30 + Kazimierz Budaj – z okazji imienin

11.00 + Wanda, Kazimierz Kaczmarek

 

Poniedziałek 4.03.2019

18.30 + Kazimierz Pawlak – z okazji imienin

 

Wtorek 5.03.2019

17.00 z okazji 1r. urodzin Aleksandra – z podziękowaniem i prośbą o opiekę oraz Boże

błogosławieństwo

18.30 w intencji dusz czyśćcowych

 

Środa 6.03.2019

9.00 Cerekwica + Longina Szwagierk – od rodziny Matuszewskich

11.00 Pamiątkowo + Jan Pucek – od syna Stanisława z Ewą i dziećmi

17.00 + Genowefa, Józef, Julian, Andrzej, Kazimierz, Alicja, Piotr Gąsior, Marian, Franciszka, Antoni Toporek, Fryderyk Broński

18.30 + Aleksander Człapka – od rodziny Dolatów

 

Czwartek 7.03.2019

17.00 + Stefan Balcerowiak, zmarli rodzice: Katarzyna i Stanisław Balcerowiak

18.30 + Hanna Szczepaniak – od rodziny Trzybińskich z ul. Kopernika

 

Piątek 8.03.2019

17.00 + Barbara Bitans – 1.rśm., Cecylia – 5.rśm.,Władysław – 19.rśm. Świerczyńscy, Marcin Nowak – 1.rśm.

18.30 w intencji Kobiet

 

Sobota 9.03.2019

14.00 Msza św. chrzcielna

17.00 Msza św. zbiorowa

+ Józef Springer – od Alicji i Zdzisława Idczak, + Stanisław Nosal – z okazji urodzin, Janusz, Irena Nosal, ks. Kanonik Jakub Przewoźny, Zofia Kaczmarek, + Stanisława, Maksymilian Lis, Regina Majchrzycka, zzr. Lisów i Myśliwców, ks. Kanonik Jakub Przewoźny, + Kazimierz Sadek – z okazji imienin, + Kazimiera, Stanisław, Bogdan Czerniak, + Stanisław Zazuwiak – 20.rśm., Leokadia Zazuwiak – 7.rśm., zzr.,+ Jan Pucek – od rodziny Sadków, + Irena Zabór – 6.rśm., Brunon Zabór, Stanisław Najdek – 35.rśm., Janina, Wacław Jasik, Bolesław Buchert, + Jan Pucek – od sąsiadów z ul. Szamotulskiej i Rudnika, + Eugeniusz Heresztyn – od rodziny Mikołajczyków, + Jan Pucek – od Stefana Kłosa z żoną, Stanisława Kłosa, Marii Koblańskiej, + Jan Pucek – od Zbigniewa Nawrotowicza, w intencji Zuzanny z okazji 18.r. urodzin z podziękowaniem i prośbą o Boże błogosławieństwo

18.30 + Zygmunt, Marek, Leon, Łucja Jankowscy, Janina Heberland, Leon Dutkiewicz, zzr.

 

Niedziela 10.03.2019

  8.00 + Franciszka i Andrzej

  9.30 + Genowefa Gąsior – 19. rśm., zzr.

11.00 + Danuta Sklepik

16.45 + zzr.Stępniaków, Piotrowiczów