IV NIEDZIELA ZWYKŁA

03.02.2019

1. Wszystkich, którzy w tym roku nie mieli odwiedzin kolędowych zapraszamy dziś do Cerekwicy na Mszę św. o 18.00. Ta Eucharystia będzie sprawowana w ich intencji.

2. Od tego tygodnia zasadniczo w środy nie będzie Mszy św. wieczornych w Cerekwicy.

3. Zbiórka dla ministrantów w Cerekwicy w poniedziałek o 17.30.

4. Zebranie Parafialnego Zespołu Caritas w poniedziałek o 19.00.

5. Spotkanie Redakcji „Głosu Cerekwickiego” we wtorek o 19.30.

6. Zbiórka dla ministrantów w Pamiątkowie w środę po Mszy św. o 17.00.

7. Zebranie po. Parafialnej Rady Duszpasterskiej w środę o 19.00.

8. Katecheza chrzcielna w czwartek po Eucharystii o 18.30.

9. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne we wtorek i w piątek po Eucharystii o 18.30., a w środę od 9.00 do 11.00.

10. Spotkanie scholi parafialnej w sobotę o 10.00 w domu parafialnym.

11. W przyszłą niedzielę, z racji II niedzieli miesiąca składka przeznaczona jest na pokrycie kosztów kapitalnego remontu kostnicy. Zostało nam do zapłacenia 13 000 zł.

12. Przed tygodniem na radio Emaus zebraliśmy 173 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom.

13. Po Eucharystii zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Przewodnika Katolickiego”.

14. Ukazał się 3 nr naszego parafialnego czasopisma „Głos Cerekwicki”. Zawiera m.in. intencje mszalne na luty, zapowiedzi duszpasterskie, wywiad z naszą parafianką s. Jadwigą Mendel z Przybrody, historię cerekwickich dzwonów oraz artykuł o różańcu rodziców za dzieci. Ofiara za czasopismo jest dowolna. Jednocześnie informujemy, że parafia za jeden egzemplarz płaci w drukarni ok. 3 zł.

15. Zmarł śp. Wiktor Whyatt, l. 14 z ul. Szamotulskiej w Cerekwicy. Pogrzeb w czwartek o 13.00. Wieczny odpoczynek…