V NIEDZIELA ZWYKŁA

10.02.2019

1. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne we wtorek i w piątek po Eucharystii o 18.30., a w środę od 9.00 do 11.00.

2. W poniedziałek we wspomnienie NMP z Lourdes przypada XXVII Światowy Dzień Chorego. Dlatego zapraszamy wszystkie osoby chore i starsze na Eucharystie – w Cerekwicy na 9.00 a w Pamiątkowie na 11.00, które będziemy sprawować w ich intencji. Msze św. będą połączone z udzieleniem sakramentu namaszczenia. Tego sakramentu udzielimy także o 15.00 w pensjonacie „Radosna Jesień” w Przybrodzie.

3. Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami bardzo serdecznie zapraszamy na zbiórkę ministrancką, która odbędzie się w najbliższy poniedziałek o 17.30 w Cerekwicy. Chętnych do służenia Panu Jezusowi przy Jego ołtarzu proszę o zgłoszenie się z rodzicem po Mszy św. do zakrystii.

4. Zbiórka dla ministrantów w Cerekwicy w poniedziałek o 17.30.

5. Zebranie po. Parafialnej Rady Ekonomicznej w poniedziałek po Mszy św.

6. Zebranie Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej we wtorek o 20.30.

7. Rodziców dzieci z kl. III zapraszamy w środę na Mszę św. i następującą po niej katechezę – w Pamiątkowie na 17.00 a w Cerekwicy na 18.30.

8. Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek po Mszy św. Zapraszamy każdą i każdego pragnącego pogłębić znajomość Pisma Świętego i życia duchowego.

9. Katecheza przed bierzmowaniem w sobotę – w Pamiątkowie o 9.00 a w Cerekwicy o 10.00.

10. Spotkanie scholi parafialnej w sobotę o 10.00 w domu parafialnym.

11. Po Eucharystii zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”, „Przewodnika Katolickiego” oraz 3 numeru naszego parafialnego czasopisma „Głos Cerekwicki”, który zawiera m.in. intencje mszalne na luty, zapowiedzi duszpasterskie, wywiad z naszą parafianką s. Jadwigą Mendel z Przybrody, historię cerekwickich dzwonów jak również artykuł o różańcu rodziców za dzieci.

12. W minionym tygodniu na naszym cmentarzu miały miejsce dwa pogrzeby: śp. Jana Pucka, l. 92 z ul. Szamotulskiej w Pamiątkowie oraz śp. Wiktora Whyatt, l. 14 z ul. Szamotulskiej w Cerekwicy. Wieczny odpoczynek…