III NIEDZIELA ZWYKŁA

27.01.2019

1. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na Radio Emaus.

2. Dziś kończymy w naszej parafii odwiedziny kolędowe. W tym roku kolęda miała miejsce w następujących miejscowościach: Witoldzin, Dalekie, Pamiątkowo, Przybroda, Przecławek i Żalewo. A zatem odbyła się tylko w części parafii. W związku z tym zapraszamy tych wszystkich, u których nie było odwiedzin kolędowych na Eucharystię w niedzielę 3 lutego o 18.00 do kościoła w Cerekwicy. Ta Msza św. będzie sprawowana w intencji tych rodzin, które nie miały kolędy.

3. W miniony poniedziałek w naszym kościele parafialnym w Cerekwicy odbyła się całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Osobom, które uczestniczyły w adoracji wyrażamy serdeczne podziękowanie.

4. W tym tygodniu od poniedziałku do czwartku nie będzie Mszy św. W razie pogrzebu bądź potrzeby udzielenia sakramentu namaszczenia chorych proszę się kontaktować z ks. Dziekanem – proboszczem szamotulskiej bazyliki. Numer telefonu można uzyskać od Pani(a) Kościelnej(go).

5. Z racji pierwszego piątku miesiąca spowiedź w Pamiątkowie od 18.00 następnie Msza św. o 17.00. Natomiast w Cerekwicy spowiedź od 17.45 a o 18.30 Eucharystia.

6. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne tylko w piątek po Eucharystii o 18.30.

7. W sobotę Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. w Cerekwicy o 9.00 i w Pamiątkowie o 11.00.

8. Spotkanie scholi parafialnej w sobotę o 10.00 w domu parafialnym.

9. W sobotę w sanktuarium Bożego miłosierdzia u sióstr w Kiekrzu międzyparafialny różaniec. O 18.00 Msza św. a po niej modlitwa różańcowa. Zapraszamy.

10. Po Eucharystii zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Przewodnika Katolickiego”.

11. Ukazał się 3 nr naszego parafialnego czasopisma „Głos Cerekwicki” Ofiara za czasopismo jest dowolna. Jednocześnie informujemy, że parafia za jeden egzemplarz płaci w drukarni ok. 3 zł. „Głos Cerekwicki” zawiera m.in. intencje mszalne na luty, zapowiedzi duszpasterskie oraz artykuł o różańcu rodziców za dzieci.

12. W minionym tygodniu miał miejsce pogrzeb śp. Aleksandra Człapki z Cerekwicy z ul. Szamotulskiej. Natomiast we wtorek o 10.00 będzie pogrzeb śp. Haliny Krzeszkiewicz z ul. Szkolnej w Pamiątkowie. Wieczny odpoczynek…